Пневмоподушки MERCEDES R-Class W251 (2006-2013)

Багато автомобілів класу люкс обладнуються пневматичною підвіскою, і Mercedes-benz не виняток. Деякі моделі випускаються вже з встановленими пневмобалонами. Але навіть якщо ваш Мерседес оснащений механічною підвіскою, можна зробити заміну на пневматичну. Це відмінний варіант для водіїв, які вважають за краще підвищений комфорт під час поїздок. Слід зауважити, на цьому переваги опції не закінчуються.

Магазин Pnevmax пропонує пневмоподушки за прийнятною вартістю, а також ремонт і реставрацію

На віртуальній вітрині нашого магазину представлені задні та передні, ліві й праві пневмобалони для Mercedes R-Class W251. Ви можете купити як окрему запчастину, так і весь комплект. Вибирайте, який варіант вам потрібен. Якість і надійність гарантуємо, як і доступні ціни. Також ми пропонуємо додаткові товари для автомобілістів.

Купити товар можна онлайн з доставкою по Україні, в тому числі по Києву. У столиці у нас відкрито чотири магазини.

Крім продажу запчастин для Mercedes-Benz ми проводимо заміну, ремонт і реставрацію пневмостійок. Зокрема відновлюємо пневмоподушки, з оригінальними запчастинами та професійне обладнання. Після ремонту вироби будуть, як нові, що збільшить час їх експлуатації. Нашим сервісом залишається задоволений кожен клієнт.

Особливості пневмоподушок для Mercedes R-Class W251

Такі деталі для мінівенів Мерседес виготовляються з армованої гуми. Це головний елемент пневмопідвіски. Вся система містить електронний блок управління, компресор, клапани, ресивер, герметичну трасу. Також опція передбачає наявність датчиків, що визначають рівень кузова.

Наявність пневмоподушок дає можливість автоматично або примусово регулювати кліренс. Таким способом можна зробити оптимальний дорожній просвіт в залежності від завантаженості автомобіля і якості дороги.

Пневматичні подушки бувають одноконтурні, двоконтурними та чотирьохконтурними. Останній варіант вважається найбільш функціональними, але і дорогим.

Переваги системи

Пневмопідвіска автомобіля характеризується такими перевагами:

  • підвищений комфорт під час поїздок, в тому числі по поганому дорожньому покриттю;
  • плавний хід авто;
  • гасяться виникають вібрації та коливання через дефекти дороги;
  • підвищується керованість;
  • мінімізується ймовірність крену;
  • знижується навантаження на ходову.

Чому вигідно робити покупки в нашому магазині

Кожному покупцеві пропонуємо такі переваги:

  • своєчасна доставка по Києву та Україні;
  • доступні ціни, є акції та знижки;
  • професійні послуги по заміні пневмостійок;
  • продаж тільки сертифікованого товару, який виробляється за високими європейськими стандартами.

Якщо вас зацікавили запчастини для Mercedes R-Class W251, оформляйте замовлення на сайті або відвідайте один з наших магазинів. Купити запчастину онлайн можна в будь-який зручний час. Чекаємо ваші замовлення і вже підготували кращі пропозиції.

СписокСітка

показывать:

Всі