Пневмоподушки MERCEDES

Багато автомобілів преміум-класу обладнуються пневмопідвіскою. Ця система призначена для забезпечення плавного ходу автомобіля та оптимального кліренсу (дорожнього просвіту). Механічні системи передбачають ресори або пружини, для пневматичної системи використовуються пневмоподушки.

Якщо ви хочете купити пневмобалон, ласкаво просимо в наш магазин. Компанія Pnevmax здійснює продаж пневматичних пристроїв для Mercedes. В каталозі сайту представлений великий вибір товарів, тому ви зможете вибрати відповідний за ціною та характеристиками варіант. Зробити замовлення можна онлайн, вибравши зручний спосіб розрахунку (безготівковий або готівковий). Доставка здійснюється по Києву і всій Україні.

Товари, які ми пропонуємо, виготовлені за європейськими стандартами. Вони пройшли лабораторні випробування в Стокгольмі, характеризуються високими показниками якості та довговічністю.

Крім покупки запчастин у нас ви можете відновити пневмопідвіску Мерседеса, зокрема замовити реставрацію пневмостійок і пневматичних подушок. Ми працюємо майже 10 років і за цей час заслужили позитивну репутацію і схвальні відгуки клієнтів..

Особливості пневмопідвіски Mercedes

Спочатку такий тип підвіски розроблявся для позашляховиків. Через деякий час, виробник почав укомплектовувати і легкові автомобілі таким типом підвіски.

Пневматична стійка включає в себе пневмобалон (подушка) зі стисненим повітрям і амортизаційні стійки. Роль пружини виконує пневмобалон. Він задає висоту над дорожнім полотном, забезпечуючи потрібний кліренс.

Пневмоподушка є пружний елемент підвіски. Стиснене повітря виконує роль пружного тіла.

Є два основних типи пневматичних подушок:

  • балонні
  • діафрагмові.

Перший тип складається з декількох шарів прогумованого кордного матеріалу або поліаміду. Деякі підвиди передбачають гумовий відбійник. Гума може бути на основі штучного чи натурального каучуку. Внутрішній шар гуми характеризується стійкістю до масел і повітропроникністю. Балонний тип може бути мати 1 - 3 секції.

Пристрої діафрагмового типу включають в себе поршень. Він входить при деформації пружного елемента всередину обсягу. Серед таких моделей користуються популярністю вироби рукавного типу Sleeve. Вони характеризуються зменшеними габаритними розмірами зі збереженням всіх необхідних властивостей.

Ключова особливість

Як правило, в багатьох автомобілях Mercedes (наприклад, моделі ML / GL) передбачаються відкриті балони. Це означає, що вони регулярно піддаються випробуванням, пов'язаним із впливом зовнішніх несприятливих чинників: сніг, вода, технічні рідини й все, що попадається на дорогах. Найчастіше забруднення накопичуються біля «рукава» балона і деструктивно впливають на його стан.

Тому важливо періодично перевіряти стан пневматичних балонів і в разі потреби усувати забруднення. Така конструктивна особливість не означає високий ризик передчасного зносу, якщо контролювати стан деталей.

Виробники запчастин для Мерседес стверджують, що відкрита конструкція балона була зроблена спеціально. Таке рішення дозволяє замінити пневмобалон без заміни стійки.

Асортимент пневмобалонів для Мерседес в магазині Pnevmax

В каталозі сайту представлений великий вибір задніх і передніх, правих і лівих пневматичних подушок для підвіски. У нас ви знайдете запчастини для седанів, позашляховиків, купе, а також фургонів.

Представлені на сайті пристрої характеризуються такими перевагами:

  • забезпечення оптимальної висоти кузова над дорогою незалежно від завантаженості авто;
  • гасіння коливань і поштовхів, пов'язаних з дефектами дорожнього покриття;
  • зниження навантаження на ходову;
  • поліпшення керованості авто.

Купити товар з доставкою по Києву і всій Україні можна в будь-який зручний час, оформивши замовлення онлайн. Розрахунок за покупку можливий як готівковий або безготівковий. Ми пропонуємо прийнятні ціни та сумлінний сервіс.

СписокСітка

показывать:

Всі