Пневмоподушки MERCEDES E-Class W212 (2009-2016)

Mercedes E-Class W212 – представник четвертого покоління автомобілів E-класу, які випускають німецький автоконцерн. Виробник наділив його високими динамічними характеристиками, респектабельним салоном та відмінною керованістю. Щоб власнику було комфортно їздити на нерівномірному дорожньому покритті у Києві чи інших містах України, майстри рекомендують додатково замовити елементи пневмопідвіски. Перебуваючи у справному стані, вона допомагає регулювати кліренс і легко долати нерівності. Купити пневмоподушки та інші компоненти пневмопідвіски з кур'єрською доставкою можна у магазині Pnevmax.

Особливості пневмоподушок для Mercedes E-Class W212

Модель входить у серію автомобілів підвищеного комфорту. Безпека та зручність у них залежить від пневматичної підвіски – механізму, який забезпечує плавність ходу. Останні моделі Mercedes E-Class W212 оснащуються пневматичною системою зі збільшеними пневмобалонами та підрамниками, які виготовляються зі сталі. Пневмобалони складаються з гумових пневмоподушок, накачених стисненим повітрям. Збільшуючись у розмірі, вони змінюють дорожній просвіт та регулюють кліренс.

До складу пневмопідвісок для Mercedes-Benz також входить блок керування з безліччю додаткових опцій. Він дозволяє міняти:

  • прискорення кузова,
  • кут повороту та швидкість обертання коліс,
  • рівень підвіски,
  • температуру повітря,
  • тиск усередині пневмопідвіски.

Механізм здатний самостійно аналізувати стиль водіння та якість дорожнього покриття під час руху по нерівній поверхні. На основі обробленої інформації блок керування піднімає або опускає пневматичну підвіску.

Таким чином, за допомогою пневмоподушки, пневмобалонів та інших компонентів пневматичної підвіски можна покращити ходові характеристики Mercedes E-Class W212. Вони допомагають підтримувати потрібний дорожній просвіт, тим самим зберігаючи плавний хід під час їзди дорогами з різним типом покриття. Їхня продуктивність знижується під впливом зовнішніх негативних факторів – вологи, пилу, бруду, агресивних дорожніх реагентів. Якщо власник помітив, що кліренс авто «плаває», потрібно звернутися до сервісного центру для заміни чи реставрації пневмопідвіски.

На цій сторінці каталогу зібрані відновлені пневмоподушки для переднього та заднього приводу. Їх можна замовити окремо або одразу комплектом. Додатково можна придбати ремкомплекти для заміни несправної деталі. Щоб дізнатися його ціну та умови доставки в Київ або інше місто, зверніться до онлайн-консультанта.

Переваги покупки пневмобалонів для Mercedes у магазині Pnevmax

З 2008 р. компанія Pnevmax ремонтує, відновлює та реставрує пневмоподушки та амортизатори. Для цього у нас є запас оригінальних запчастин, сучасна матеріально-технічна база та мережа, що налічує 35 філій у 30 містах України. У процесі ми орієнтуємося на європейські стандарти та піддаємо кожну деталь обов'язковим лабораторним випробуванням.

Переваги пневмоподушок для Mercedes E-Class W212 від Pnevmax:

  • якісне складання та матеріали,
  • великий вибір,
  • доступна ціна,
  • наявність підмінного фонду,
  • детальні техумови зі збирання.

Для покупців доступний самовивіз та кур'єрська доставка до Києва та регіонів. Про її ціни та терміни можна дізнатися, натиснувши на кнопку «Купити». Можна також зателефонувати за номером у шапці сайту або замовити зворотній дзвінок.

СписокСітка

показывать:

Всі