Пневмоподушки MERCEDES ML-Class W164 (2005-2011)

Для підвищеного комфорту під час їзди та легкого регулювання кліренсу в автомобілях Mercedes ML-Class W164 передбачена пневматична підвіска. Вона покращує ходові характеристики авто, допомагає знизити витрату палива та спокійно переміщатися трасами з різним покриттям. Купити запчастину для Mercedes-Benz можна у магазині Pnevmax. У каталозі зібрані деталі пневмопідвіски та ремонтні комплекти для автомобілів різних марок. Замовити їх можна онлайн з адресною доставкою до Києва та інших міст України.

Особливості пневмоподушок для Mercedes ML-Class W164

Спочатку пневматична підвіска встановлювалася на вантажні автомобілі, яким вона допомагала безперешкодно проходити складні ділянки дороги. Згодом деталь стали виробляти для автомобілів преміум класу. З того часу її функціонал значно розширився. Тепер вона підвищує стійкість транспорту на шосе та покращує його керованість.

Пневматична система складається з двох конструктивних механізмів – амортизаційної стійки та пневмобаллону, який використовується як пружина. Тандем цих двох деталей забезпечує регулювання висоти між кузовом авто і дорожнім полотном. Крім цього, пневмопідвіска містить газомасляний амортизатор, який приймає удари при їзді нерівною дорогою, і адаптивну систему ADS, яка контролює силу демпфування коліс.

Головний конструктивний елемент пневмопідвіски - пневмобалон, що складається з еластичних гумових пневмоподушок і необхідний підвищення пружності пружини. Він може бути як частиною амортизаційної стійки, так і самостійною деталлю. У процесі накачування подушки заповнюються стисненим повітрям та змінюються у довжині, тим самим дозволяючи регулювати кліренс.

Таким чином, до причин, з яких варто замовити пневмоподушки для Mercedes-Benz, можна віднести:

  • низький рівень шуму під час їзди,
  • плавний рух авто,
  • високу керованість автомобіля,
  • можливість вручну чи автоматично регулювати кліренс.

Кожна деталь має додаткові опції та індивідуальні налаштування, що дозволяють регулювати кліренс у заданому діапазоні. Наприклад, якщо змінити висоту між кузовом та дорогою, пристрій скоригує жорсткість підвіски. Так у водія з'явиться можливість виходячи з дорожніх умов переходити від жорсткої до м'якої підвіски.

У магазині Pnevmax представлений великий вибір відновлених пневмоподушок. Тут можна купити передні та задні, ліві та праві деталі. Ціна залежить не лише від конструкції запчастини, а й від складу набору. До нього не входить ремонтний комплект. Його можна замовити окремо з кур'єрською доставкою до Києва чи іншого міста.

Переваги покупки пневмобалонів для Mercedes у магазині Pnevmax

Компанія Pnevmax з 2008 р. ремонтує амортизатори, реставрує та відновлює пневмоподушки. Для цього ми маємо власну матеріально-технічну базу. Кожна деталь проводиться згідно з міжнародними стандартами та проходить лабораторні випробування у Стокгольмі. Це підтверджує її якість та надійність.

Вирішивши купити у нас пневмоподушечку для машини Mercedes ML-Class W164, можете розраховувати на:

  • асортимент автозапчастин,
  • наявність підмінного фонду,
  • супутні послуги,
  • доступні ціни,
  • детальну консультацію.

Компанія має в своєму розпорядженні мережу філій, що охоплюють Київ та інші міста України. Це забезпечує оптимальні терміни доставки. Про її ціну та умови можете дізнатися, зателефонувавши за номером у шапці сайту. Консультант допоможе вибрати та замовити деталь до авто.

СписокСітка

показывать:

Всі