Пневмоподушки MERCEDES CLS-Class C218 (с 2010)

Mercedes CLS-Class C218 – німецьке чотиримісне купе, що відрізняється бездоганними ходовими характеристиками, надійністю та преміальним дизайном. Також усі автомобілі комплектуються пневмопідвіскою. Вона дозволяє регулювати кліренс і досягти підвищеного комфорту під час руху на будь-якому дорожньому покритті. Але, як і у випадку з автомобілями інших марок, при їзді на нерівних українських дорогах плавність ходу може порушуватись у тому випадку, якщо якийсь із компонентів пневмопідвіски вийшов з ладу. Щоб уникнути цього, потрібно замінити елемент, що зносився. Купити компоненти пневматичної підвіски з кур'єрською доставкою у Київ чи інше місто можна у магазині Pnevmax.

ОСОБЛИВОСТІ ПНЕВМОПОДУШОК ДЛЯ MERCEDES CLS-CLASS C218

У вантажних та легкових автомобілях встановлюють пневмопідвіски, які складаються з електронних, механічних та пневматичних компонентів. Виробники використовують різні джерела енергії та способи її поглинання, демонструючи можливості сучасного автовиробництва. Спільно це дозволяє поліпшити ходові характеристики машини.

Головним конструктивним елементом пневматичної підвіски виступає гнучкий пневмобалон, що складається з еластичних гумових пневмоподушок. У процесі вони заповнюються стисненим повітрям і збільшуються в розмірі, що дозволяє компенсувати коливання між дорожнім полотном і колесами авто. Іноді пневмобалон входить до складу амортизаційної стійки, що також дозволяє регулювати висоту між кузовом і дорогою.

Крім пневмобаллону з пневмоподушками до складу пневматичної підвіски входять компресори, ресивери та блок управління. За рахунок такої конструкції вона здатна:

  • підлаштовувати жорсткість підвіски під поточні дорожні умови,
  • розподіляти та вирівнювати навантаження на колісні осі та окремі колеса,
  • підтримувати плавність ходу під час їзди дорогами з різним покриттям,
  • забезпечувати стійкість автомобіля при русі по ухилах та нерівностях.

Пневмопідвіски з пневмоподушками мають додаткові опції та індивідуальні налаштування. Це дозволяє водієві одним рухом перетворювати легковий автомобіль на позашляховик, який з легкістю долає будь-які перешкоди.

У колекції Pnevmax представлені ліві та праві відновлені пневмоподушки для переднього та заднього приводу. Їх можна замовити окремо або в комплекті, натиснувши кнопку «Купити». Про ціну комплекту та умови доставки в Київ чи інше місто можна дізнатися, звернувшись до онлайн-консультанта за номером у шапці сайту.

ПЕРЕВАГИ ПОКУПКИ ПНЕВМОБАЛОНІВ ДЛЯ MERCEDES У МАГАЗИНІ PNEVMAX

Компанія Pnevmax з 2008 р. ремонтує, відновлює та реставрує пневмоподушки та інші компоненти пневматичної системи. Для цього ми маємо сучасну матеріально-технічну базу та мережу філій, що охоплює Київ та інші міста України. Кожна деталь тут виготовляється відповідно до європейських стандартів, а потім проходить контрольні випробування в лабораторії Стокгольма.

Кожному, хто хоче купити у нас пневмоподушки для Mercedes CLS-Class C218, ми гарантуємо:

  • великий вибір запчастин,
  • якісні матеріали та складання,
  • доступні ціни,
  • детальні технічні умови зі збирання та заміни деталей,
  • зручні способи оплати.

У магазині діє самовивіз та кур'єрська доставка. Дізнатися про її ціну та умови можна, зателефонувавши за номером у шапці сайту. Можете замовити зворотній дзвінок, щоб консультант передзвонив у призначений час.

СписокСітка

показывать:

Всі