Пневмоподушки MERCEDES Sprinter W906 (2006-2015)

Серед моделей у своєму класі Mercedes Sprinter один з найпопулярніших автомобілів. Більш того, на його основі були розроблені багато вантажопасажирських фургонів та бортових платформ. Однак багато з них оснащені ресорною підвіскою. При регулярному впливі вантажу ресори не завжди справляються з навантаженнями на задню вісь.

Ми пропонуємо встановити комплект пневмопідвіски для задньої осі на додаток до заводської ресорної системи. Завдяки встановленню пневмоподушок (також вони називаються пневмобалонами) поліпшуються технічні показники автомобіля, в тому числі відчувається підвищений комфорт на дорогах сумнівної якості.

Магазин Pnevmax пропонує пневмоподушки для Спринтерів за прийнятною вартістю

В каталозі сайту представлені пневматичні подушки праві й ліві для Mercedes Sprinter. Ви можете купити як комплект, так і окрему одиницю товару. Також у нас представлені додаткові товари для Mercedes-Benz, які можуть знадобитися автомобілістам.

Продукція виробляється відповідно до високих європейських стандартів якості. Доставка можлива по Києву і всій Україні.

Ми здійснюємо ремонт пневмоподушок, використовуючи тільки оригінальні запчастини. У процесі ремонту майстри роблять очищення піскоструєм і використовують новий рукав. Після завершення робіт пневмобалон стає, як новий. Крім того, ми робимо ремонт інших складових підвіски: амортизаторів і пневмостійок. Заміну деталей ми також здійснюємо в разі потреби.

Особливості та переваги пневмоподушок для Mercedes Sprinter

Пневматична подушка являє собою пружну деталь. Як пружне тіло використовується стиснене повітря. Виріб встановлюється в заводські пружини.

Головна перевага системи полягає в здатності автомобіля працювати з максимально допустимим вантажем без істотного перевантаження. Крім того, збільшується час служби заводських ресор. Незалежно від завантаженості Mercedes-Benz дорожній просвіт буде оптимальним, а навантаження на задню вісь - знижена.

Також опція характеризується такими перевагами:

 • підвищується комфорт для пасажирів і водія під час експлуатації авто;
 • гасяться коливання, а також вібрації, що виникли на нерівному дорожньому покритті;
 • зменшується крен і розгойдування завантаженого авто;
 • підвищується керованість;
 • запобігає тертя коліс об арки;
 •  можливість перевозити більше вантажу за один рейс;
 • регулювання заднього кліренсу.

Особливо відчуваються переваги пневмопідвіски при поїздках по поганій дорозі (ями, горби, гравій, грунтовка). Додаткова опція не тільки підвищує комфорт, але і допомагає підтримувати авто в хорошому технічному стані.

Пневмоподушки довговічні та можуть функціонувати 5 - 6 років, оскільки виробляються за високими стандартами якості. Але через те, що вони відкриті, важливо періодично контролювати їх стан і усувати налиплі забруднення. Пісок, сіль і пил можуть негативно вплинути на час служби запчастини. Однак своєчасний контроль і очищення усунуть ризик передчасного зносу.

Переваги покупки пневмобалонів для Mercedes в нашому магазині

Магазин Pnevmax пропонує:

 • професійний ремонт або заміну елементів підвіски;
 • продаж деталей за доступними цінами;
 • доставку товарів;
 • самовивіз в одному з чотирьох магазинів Києва або в інших містах України.

Щоб купити товар, робіть замовлення на сайті або зв'яжіться з нами за вказаними на сайті контактними даними. Доступні ціни та бездоганний сервіс гарантовані кожному клієнту.

СписокСітка

показывать:

Всі