Пневмоподушки MERCEDES Vito, Viano 639 (2003-2014)

Комплект пневмопідвіски на задню вісь мікроавтобусів і мінівенів Mercedes Vito і Viano 639 встановлюється з метою поліпшити експлуатаційні характеристики автомобіля, зокрема вантажні. Система, як правило, встановлюється на додаток до штатної ресорної підвіски.

Наявність пневмоподушок (також вони називаються пневмобалоном) дає можливість перевозити більше вантажу без погіршення керованості авто. Крім того, їх наявність зменшить розгойдування кузова і запобіжить просідання ресор. Покупка комплекту відмінне рішення для підтримки хорошого технічного стану Mercedes-benz, особливо, якщо автомобіль часто використовується для перевезення вантажу.

Інтернет-магазин Pnevmax пропонує пневмоподушки для автомобілів Мерседес

В каталозі сайту представлені ліві і праві задні пневматичні подушки для Mercedes-benz за доступними цінами. Зробити замовлення можна онлайн в будь-який зручний час. Доставка здійснюється по Києву і всій Україні.

Запчастини провадяться відповідно до європейських стандартів. До продажу вони проходять тестування в стокгольмської лабораторії. На сьогодні у нас відкрито 34 магазини в Україні, в тому числі в чотири Києві. Вибирайте, яка точка продажів знаходиться найближче або оформляйте замовлення з доставкою.

У нас можна не тільки купити деталі, а й замовити відновлення або заміну пневмоподушок, зробити реставрацію пневмостійок, а також ремонт амортизаторів.

Особливості пневмоподушок для Mercedes Vito, Viano 639

Як ми вже говорили вище, купити пневмобалон вигідно тим, хто часто робить вантажоперевезення. Крім того, його наявність забезпечить оптимальний дорожній просвіт як для завантаженого, так і для незавантаженого Мерседеса. Крім того, ви відчуєте підвищений комфорт під час поїздок. Така запчастина також забезпечить гасіння коливань і поштовхів при поїздках по нерівному дорожньому покриттю, а це важлива опція, враховуючи дефекти доріг.

Також пневмопідвіска характеризується такими особливостями:

 • Усунення вібрацій і шуму підвіски автомобіля.
 • Можливість установки на «втомлені» ресори, що збільшить їх термін служби.
 • Коректне положення кузова незалежно від навантаження.
 • Зменшення розгойдування і крену авто.
 • Підвищується комфорт для водія і пасажирів, коли Мерседес їде по нерівних дорогах.
 • Завдяки наявності такої опції, хід стає більш м'яким.

Ще одна важлива особливість - довговічність запчастини. Така система не вимагає додаткового обслуговування, може функціонувати до 6 років, не потребуючи в заміні.

Але є важливий нюанс. Mercedes Vito і Viano 639 передбачають відкриті пневматичні балони. Тому важливо періодично контролювати їх стан і видаляти в разі виявлення забруднення. Налипання бруду, солі та всього, що зустрічається на дорозі, може зменшити час експлуатації.

Переваги покупки пневмобалонів для Mercedes в магазині Pnevmax

 • Кожному покупцеві ми гарантуємо наступні переваги:
 • доступні ціни на товари й послуги;
 • зручні способи оплати;
 • якісна оригінальна продукція, яка виробляється за європейськими стандартами;
 • додатково пропонуємо асортимент супутніх товарів;
 • професійне відновлення і ремонт пневмопідвіски.

Компанія Pnevmax гарантує високу якість товарів і сумлінний сервіс. Звертайтеся, і ми не підведемо.

СписокСітка

показывать:

Всі