Пневмоподушки MERCEDES CL-Class C216 (2006-2014)

Mercedes CL-Class C216 – розкішний дводверний спорткар, що демонструє бездоганні ходові характеристики та наділений комфортабельним салоном. Щоб продовжити термін його експлуатації в умовах українських доріг, майстри рекомендують своєчасно замовляти компоненти пневматичної підвіски, що зносилися. Механізм допомагає регулювати кліренс, тому немає ціни при їзді на дорогах з нерівним покриттям. У магазині Pnevmax будь-які елементи можна купити з кур'єрською доставкою до Києва та інших міст України.

ОСОБЛИВОСТІ ПНЕВМОПОДУШОК ДЛЯ MERCEDES CL-CLASS C216

Під пневматичною системою розуміють різновид підвіски, який дає можливість регулювати кліренс автомобіля і забезпечує більш плавний хід на нерівній дорозі. Спочатку вона використовувалася на вантажних автомобілях, оскільки допомагала долати непрохідні ділянки на дорогах. Наразі її встановлюють на автомобілі преміум-сегменту, у тому числі на Mercedes-Benz.

Головною деталлю пневмопідвіски для Mercedes CL-Class C216 є пневмобалон, що складається з пружних гумових пневмоподушок. Під час руху вони наповнюються стисненим повітрям, збільшуючись у розмірах та регулюючи висоту між кузовом авто та дорожнім полотном. На одних машинах пневмобалони встановлюються окремо, на інших – у комплекті з амортизаційною стійкою. Крім них, до складу пневмопідвіски входять компресори, ресивери, осушувачі та інші деталі. У сукупності вони допомагають:

 • домогтися плавного руху та підвищеного комфорту,
 • знизити рівень шуму під час їзди,
 • покращити керованість автомобілем,
 • вручну або автоматично регулювати кліренс,
 • знизити навантаження на штатну підвіску,
 • знизити витрату палива,
 • збільшити термін експлуатації заводських деталей.

Пневматична підвіска комплектується блоком керування, що підтримує різні опції. З його допомогою водій може швидше адаптуватися до дорожніх умов та безперешкодно проходити нерівні ділянки на дорозі.

Щоб комфортно їздити на Mercedes CL-Class C216 українськими дорогами, потрібно стежити за станом пневмоподушок як на задньому, так і на передньому приводі. Вважається, що в середньому проводити заміну елементів потрібно кожні 80-90 тис. км пробігу. Однак важливо враховувати, що навантаження на пневмопідвіску збільшується, якщо ви, наприклад, сильно навантажуєте автомобіль або часто їздите нерівними дорогами. У такому випадку регулярно проводьте техогляди автомобіля, за результатами яких фахівець зможе сказати, який елемент пневмопідвіски потребує заміни.

У цьому розділі представлені відновлені пневмоподушки Mercedes CL-Class C216. Тут можна замовити передні праві та ліві, а також задні праві та ліві деталі. Вони поставляються без ремкомплекту заміни пошкоджених ділянок. Його можна придбати окремо. Про ціни та умови доставки в Київ чи інше місто можна дізнатися у онлайн-консультантів.

ПЕРЕВАГИ ПОКУПКИ ПНЕВМОБАЛОНІВ ДЛЯ MERCEDES У МАГАЗИНІ PNEVMAX

Компанія Pnevmax – лідер з ремонту, відновлення та реставрації пневмоподушок та інших елементів пневматичної системи. Вони виготовляються з оригінальних деталей за перевіреними технологіями, які дозволяють повернути пристрою первісний вигляд. Для перевірки техніко-експлуатаційних властивостей воно піддається обов'язковим лабораторним випробуванням.

Кожен, хто хоче купити у нас пневмоподушку Mercedes CL-Class C216, може розраховувати на:

 • гарантію якості,
 • відповідність європейським стандартам,
 • доступні ціни,
 • великий вибір запчастин,
 • зручні способи оплати.

Для покупців магазину діє самовивіз та кур'єрська доставка до Києва та інших міст. Зателефонуйте за номером у шапці сайту або замовте зворотний дзвінок, щоб дізнатися про її умови.

СписокСітка

показывать:

Всі