Пневмоподушки MERCEDES S-Class W222 (c 2013)

Комплектація багатьох автомобілів преміум-класу містить пневмопідвіску, і деякі моделі Mercedes-Benz не виняток. У механічних підвісок автомобіля передбачені пружини або ресори, а у пневматичних - пневмоподушки. Останні являють собою пружний елемент системи. Як пружне тіло використовується стиснене повітря.

Якщо ви власник Mercedes S-Class W222 з пневмобалонами, ласкаво просимо на сайт нашого магазину.

Пневмостійки і їх складові для Мерседесів пропонує наш інтернет-магазин

У каталозі компанії Pnevmax представлені запчастини пневмопідвісок для Mercedes S-Class W222. Ми пропонуємо доступні ціни та сертифіковану продукцію. Товари виробляються згідно з високими європейським стандартам. Перед надходженням у продаж вони проходять випробування в лабораторних умовах. Наші покупці отримують гарантовано якісні деталі.

У нас відкрито 34 магазини в Україні, в тому числі 4 в Києві. Ви можете купити товар самовивозом або замовити доставку. Оформити замовлення онлайн можна в будь-який зручний час.

Крім пневмоподушок у нас ви можете придбати інші додаткові товари, які часто потрібні водіям. Також ми здійснюємо заміну, ремонт і реставрацію підвіски автомобіля. Своєчасне відновлення пневмобалонів збільшить час їх служби та відстрочить їх заміну.

На віртуальній вітрині онлайн-магазину представлені задні та передні, ліві й праві пневматичні подушки для Мерседесів класу S. Ви можете купити комплект виробів або ж окрему одиницю товару.

  • Особливості та переваги пневмосистеми для Mercedes S-Class W222
  • Система досить проста, але ефективна. Вона складається з блоку клапанів, компресора, ресивера. Також вона включає в себе електричний блок управління, герметичну трасу, датчики та два або чотири псевдоелементи.
  • Така опція в легковому автомобілі призначена в першу чергу для підвищення комфорту під час поїздок. Особливо виражено відчуваються переваги пневматичної системи при пересуванні по дорожньому покриттю з дефектами: горби, ями, щебінь, ґрунтова дорога. Властивості опції відчуваються навіть під час перетину залізничних переїздів.
  • Також система характеризується і такими перевагами:
  • під час руху гасяться поштовхи та коливання;
  • поліпшується вантажопідйомність авто;
  • забезпечується оптимальний кліренс незалежно від завантаженості авто;
  • регулювання кліренсу;
  • не створюється додаткове навантаження на підвіску.

Особливості пневмоподушок для Мерседесів

Вироби виготовляються з армованої гуми. Вони можуть бути відкритими або ж закриті чохлом. У Mercedes S-Class W222 подушки, як правило, закриті гумовими пильовиками. Шляхом такого рішення запобігає ймовірність їх забруднення всім, що попадається на дорозі. Пильовики збільшують їх термін служби. У моделей Mercedes-Benz ML і GL балони відкриті, що підвищує ризик передчасного зносу, якщо не видаляти своєчасно забруднення.

Щоб купити запчастину, зробити реставрацію або заміну, відвідайте компанію Pnevmax. Ми пропонуємо доступні ціни, бездоганний сервіс і своєчасну доставку товару по Києву і в інші населені пункти України. Створюйте підвищений комфорт під час пересувань, а ми вам у цьому допоможемо.

СписокСітка

показывать:

Всі