Пневмоподушки MERCEDES E-Class W211 (2002-2009)

Mercedes E-Class W211 – представник третього покоління автомобілів E-Class, що відрізняється високоякісним оздобленням, чудовими ходовими характеристиками та відмінною керованістю. Однак, як і у випадку з іншими автомобілями, термін експлуатації та комфорт під час їзди залежить від дорожніх умов. Якщо авто постійно їздить нерівними дорогами, майстри рекомендують своєчасно замовляти компоненти пневмопідвіски. Вона покращує керованість та рівномірно розподіляє навантаження по всіх колесах, але тільки в тому випадку, якщо перебуває у справному стані. Купити будь-які елементи пневмопідвіски з кур'єрською доставкою у Київ чи інше місто можна у магазині Pnevmax.

Особливості пневмоподушок для Mercedes E-Class W211

У комплектацію сучасних автомобілів із серії Mercedes E-Class W211 входить покращена пневматична підвіска Airmatic, яка забезпечує підвищений комфорт під час їзди, зручність та безпеку водія. Крім того, вона здатна адаптуватись окремо під кожне колесо. У останніх моделей система Airmatic відрізняється тим, що має збільшені пневмобалони та сталевий підрамник. Інші комплектуючі виготовляються із алюмінію, що зменшує загальну вагу авто.

Головним конструктивним елементом будь-якої пневматичної підвіски для Mercedes-Benz є пневмобалон. Він складається з гумових пневмоподушок, які накачуються стисненим повітрям та змінюють вихідну довжину. За рахунок цього подушки здатні приймати на себе коливання, що виникають між кузовом автомобіля та дорожнім полотном.

Ще одна важлива конструктивна деталь пневмопідвіски – блок керування, який дозволяє регулювати прискорення кузова, кут повороту та швидкість обертання коліс. За рахунок цих опцій система здатна самостійно аналізувати стиль їзди та якість дорожнього покриття.

Крім пневмобалонів з пневмоподушками та блоку управління, до складу пневмопідвіски входять:

  • компресори,
  • ресивери,
  • осушувачі повітря,
  • сполучні трубки.

Таким чином, за допомогою пневмопідвіски можна регулювати кліренс, покращувати прохідність дорогами з нерівномірним покриттям і знижувати навантаження на штатну підвіску. При цьому потрібно стежити за станом механізму і проходити техогляд, як тільки кліренс починає плавати.

Збільшити продуктивність пневматичної підвіски допоможе відновлена пневмоподушка. У магазині Pnevmax можна замовити ліву та праву деталь для переднього та заднього приводу. У ціну не входить ремкомплект. Його також можна купити окремо з кур'єрською доставкою до Києва чи іншого міста.

Переваги покупки пневмобалонів для Mercedes у магазині Pnevmax

Компанія Pnevmax займається ремонтом, реставрацією та відновленням пневмоподушок та амортизаторів. Ми маємо сучасну матеріально-технічну базу, в якій компоненти пневмопідвіски виготовляються з оригінальних деталей за перевіреними технологіями. В результаті виходять запчастини, які після проведення лабораторних випробувань відповідають європейським стандартам.

Причини, щоб купити пневмоподушки для Mercedes E-Class W211 в Pnevmax:

  • великий вибір запчастин,
  • висока якість складання та матеріалів,
  • доступна ціна,
  • різні способи оплати,
  • детальні техумови зі збирання та заміни деталей.

Компанія має мережу з 35 філій, в яких можна забрати замовлення самостійно. При необхідності клієнт може замовити кур'єрську доставку до Києва чи іншого міста України. Щоб дізнатися про її умови, зателефонуйте за номером у шапці сайту. Консультант зорієнтує у цінах та оформить замовлення.

СписокСітка

показывать:

Всі