Пневмоподушки MERCEDES S-Class C217 (с 2014)

Для власників Mercedes-Benz у нас є відмінна пропозиція - якісні та сертифіковані пневмоподушки за доступними цінами. Це ключовий елемент пневматичної підвіски автомобіля, яка користується попитом серед автомобілістів.

Не всі Мерседеси укомплектовані заводський пневмоподвеской. Однак цю опцію можна встановити практично на будь-яке авто і вже з перших годин поїздки відчути переваги системи.

Компанія Pnevmax здійснює продаж деталей для пневмопідвіски, а також реставрацію запчастин

В каталозі сайту представлені пневмобалони для Mercedes S-Class C217. Запчастини провадяться відповідно до високих стандартів якості та успішно проходять тестування в європейській лабораторії.

У нас ви можете купити передні, задні, ліві й праві пневмоподушки. Придбати можна весь комплект або окрему одиницю товару. Замовлення можна оформити онлайн з доставкою або приїхати в один з наших магазинів. В Україні працює 34 магазини Pnevmax, в тому числі в Києві.

Крім продажу запчастин для Mercedes-Benz ми здійснюємо реставрацію пневмостійок, відновлюємо пневмоподушки. Для проведення ремонту майстри використовують оригінальні деталі та професійне обладнання. Відновлені вироби будуть, як нові, що продовжить час їх служби.

Особливості пневмоподушок для Mercedes S-Class C217

Вироби виготовляються з армованої гуми. Як пружний елемент використовується стиснене повітря. Крім подушок пневматична підвіска включає в себе повітряний компресор, блок клапанів, герметичну трасу, ресивер, електронний блок управління, датчики рівня кузова для визначення його положення.

Основне завдання системи - забезпечення оптимального кліренсу залежно від ступеня завантаженості автомобіля. Висоту між дорогою і днищем авто можна регулювати самостійно або автоматично. Регулювання відбувається за допомогою обсягу і тиску повітря в подушках. Таким способом можна «підлаштовувати» Мерседес під дорожнє покриття і завантаженість.

Переваги пневматичної підвіски

Опція характеризується такими перевагами:

  • додатковий комфорт під час поїздок;
  • м'який хід авто;
  • поліпшення керованості;
  • збільшення вантажопідйомності;
  • можливість регулювати кліренс.

Під час поїздок по неякісному дорожньому покриттю особливо відчуваються переваги роботи пневмобалонів. Удари і вібрації, викликані купинами, ямами та іншими дефектами будуть пом'якшуватися.

Пневмопідвіска не вимагає специфічного догляду та може справно працювати 5 - 6 років без заміни. Під час візуального огляду і обслуговування важливо перевіряти стан гуми подушок, клапанів, ступінь затяжки кріплень. Також важливо перевіряти коректність роботи компресора.

Моделі Мерседесів передбачають відкриті або закриті пильовиками балони. Останній варіант захищає їх від потрапляння забруднень, які зустрічаються на дорожньому покритті.

Щоб купити задні і передні пневмоподушки для Mercedes S-Class C217, оформляйте замовлення онлайн або приїжджайте в один з наших магазинів. Ми пропонуємо своєчасну доставку по Києву і всій Україні. Це вдала покупка за прийнятною ціною для тих, хто вважає за краще підвищений комфорт під час поїздок.

СписокСітка

показывать:

Всі