Пневмоподушки MERCEDES V-Class Vito W638 (1996-2003)

Мікроавтобуси та мінівени Mercedes-Benz повсюдно використовуються в комерційній діяльності. З їх допомогою здійснюється перевезення вантажів і пасажирів, що означає підвищене навантаження на автомобіль, зокрема на підвіску. Однак більшість перерахованих моделей Мерседес передбачають ресорну підвіску, яка не завжди ефективно справляється з навантаженнями на задню вісь.

Для підтримки справної роботи Mercedes-Benz рекомендуємо встановити пневмопідвіску на задню вісь - доповнити ресорну підвіску, щоб знизити навантаження і поліпшити характеристики авто.

Варто відзначити, V-class відрізняється від Мерседесів Vito встановленої вже в базі пневматичною підвіскою задньої осі.

Пневмоподушки для Мерседесів пропонує наш інтернет-магазин

Компанія Pnevmax здійснює продаж пневмобалонів (пневматичних подушок) для Mercedes Vito W638. У нас ви можете купити оригінальну запчастину за доступною ціною. Представлені в каталозі товари виробляються відповідно до європейських стандартів якості. До надходження в продаж вироби проходять випробування в лабораторії Стокгольма. Якість і надійність гарантовані.

Також у нас ви можете придбати за прийнятною вартістю супутні додаткові товари, які часто потрібні водіям. Крім того, ми здійснюємо ремонт пневмопідвіски: відновлюємо амортизатори, пневмоподушки, пневмостійки.

Доставка товару здійснюється по Києву і всій Україні. Продукцію можна замовити в будь-який час онлайн або забрати самовивозом. Вибирайте, який варіант зручний для вас найбільше.

На сайті представлені задні праві й ліві пневмоподушки для Mercedes Vito W638. Деталі встановлюються в задні пружини підвіски. Завдяки їхній наявності забезпечується підвищений комфорт під час поїздок як в завантаженому, так і в незавантаженому автомобілі. Незалежно від завантаження забезпечується оптимальний дорожній просвіт.

Особливості та гідності пневмоподушок для Mercedes V-Class, Vito W638

Головна перевага установки пневмоподушки - це можливість збільшити час служби штатної ресорної підвіски. Є й інші особливості та позитивні характеристики системи, з якими ми пропонуємо ознайомитися:

  • Мінімізується шум і вібрація підвіски.
  • Кузов буде знаходитися в правильному положенні при будь-якому навантаженні або без неї.
  • Пневматична запчастина не дає автомобілю крениться на завантажену частину борту - що теж важлива опція.
  • Підвищений комфорт для пасажирів і водія під час поїздок, в тому числі по неякісному дорожньому покриттю.
  •  Поліпшується керованість автомобіля.
  • Знижується ймовірність тертя колеса об арки при завантаженості авто.

Також з пневмобалонами в пружинах можна регулювати кліренс і жорсткість підвіски. Мерседес НЕ буде просідати, навіть коли сильно завантажений.

Особливо виражений ефект від опції при поїздках по поганій дорозі (ями, купини, гравій, бездоріжжя). Додаткова функція користується попитом серед автомобілістів, які позитивно оцінюють характеристики системи, перевіреної часом і поганими дорогами.

Переваги покупки пневмобалонів для Mercedes в магазині Pnevmax

Ми пропонуємо такі переваги:

  • професійна заміна і ремонт підвіски;
  • доступні ціни на запчастини та послуги;
  • товари виробляються за стандартами Європи;
  • своєчасна доставка по Києву й Україні.

Щоб купити товар, оформляйте замовлення онлайн або відвідайте один з наших магазинів. Чекаємо ваші замовлення і вже підготували кращі пропозиції.

СписокСітка

показывать:

Всі