Пневмоподушки MERCEDES CLS Class C219 (2004-2010)

Mercedes CLS Class C219 – розкішне чотиридверне купе, яке німецький виробник обладнав потужним двигуном та просторим салоном. Крім зухвалого дизайну, автомобіль може похвалитися відмінною керованістю та бездоганними ходовими характеристиками. Якщо власник зауважив, що залізному другу стало складно долати перешкоди на дорозі, майстри рекомендують замовити компоненти пневмопідвіски, що зносилися. Якщо всі елементи справні, вона рівномірно розподілить навантаження та дозволить регулювати кліренс. Купити компоненти пневмопідвіски для Mercedes-Benz з кур'єрською доставкою в Київ чи регіони можна у магазині Pnevmax.

Особливості пневмоподушок для Mercedes CLS Class C219

Головна функція пневматичної підвіски – змінювати кліренс автомобіля. З її допомогою водій може одним рухом перетворювати легковий автомобіль на позашляховик. Для цього механізм кріплять на стійки транспортного засобу, що є. У його комплектацію входять пневмобалони з пневмоподушками, які розташовуються між кузовом та колісною віссю.

У сукупності компоненти пневматичної системи для Mercedes-Benz:

  • адаптують жорсткість підвіски під поточні дорожні умови та навантаження,
  • розподіляють і вирівнюють навантаження на колісні осі,
  • зберігають стійкість авто під час руху на поворотах та ухилах,
  • підтримують плавність ходу,
  • забезпечують підвищений комфорт при їзді з нерівномірного покриття.

Крім пневмобалонів з пневмоподушками, в комплектацію пневматичної підвіски входить блок керування. Він здатний аналізувати стиль водіння та якість дороги, а на підставі обробленої інформації змінювати відстань між кузовом та дорожнім полотном. Найкраще пневмопідвіска показує себе при вході в повороти на високій швидкості. У таких ситуаціях помітний крен може виникнути навіть за невеликого радіусу. За рахунок розширених опцій механізм може компенсувати становище коліс над дорогою. Це допомагає знизити навантаження на штатну підвіску, продовжити термін експлуатації заводських деталей та оптимізувати витрату палива.

У розділі представлені відновлені пневмоподушки Mercedes CLS Class C219, які випускалися з 2004 по 2010 роки. Тут можна замовити ліві та праві компоненти для переднього та заднього приводу. У ціну не входить ремкомплект, що використовується для заміни деталей. Його можна купити окремо також із самовивозом чи кур'єрською доставкою до Києва чи регіонів.

Переваги покупки пневмобалонів для Mercedes у магазині Pnevmax

Компанія Pnevmax існує на українському ринку з 2008 р. За цей час ми обзавелися розгорнутою мережею філій та званням лідера з ремонту, відновлення та реставрації підвісок. У нас є власна матеріально-технічна база, в якій пневмоподушки та інші компоненти пневмопідвіски виготовляються з оригінальних деталей відповідно до європейських стандартів. На останньому етапі виробництва вони проходять лабораторні випробування у Стокгольмі, що підтверджує їхню якість.

Кожен, хто хоче замовити у нас пневмоподушки Mercedes CLS Class C219, може розраховувати на:

  • великий вибір запчастин,
  • висока якість матеріалів та складання,
  • доступні ціни,
  • зручні способи оплати,
  • Гнучкий графік доставки в Київ та інші міста України.

Для оформлення замовлення натисніть кнопку «Купити». Можете також зателефонувати за номером у шапці сайту або натиснути на «Перезвонити мені». Консультант передзвонить, щоб зорієнтувати у цінах та прийняти замовлення.

СписокСітка

показывать:

Всі