Пневмоподушки MERCEDES S-Class W220 (1998-2006)

Пневмопідвіска відрізняється від інших видів підвіски наявністю пневмоподушок. Залежно від моделі автомобіля вони можуть бути встановлені на місці пружин або ж вбудовуватися в них. Останній варіант характерний для фургонів і мікроавтобусів Mercedes-Benz.

Не всі моделі Мерседес укомплектовані пневмопідвіскою. Але якщо у вас легковий автомобіль з цією опцією або ви хочете її встановити, ласкаво просимо на сайт нашого магазину.

Великий вибір деталей для пневмопідвіски пропонує магазин Pnevmax

На сайті нашого інтернет-магазину представлені праві та ліві, задні й передні пневмобалони для Mercedes, S-Class W220. Вироби виробляються відповідно до високих стандартів якості Європи. Вони успішно пройшли випробування в лабораторних умовах. Якістю і надійністю продукції задоволений кожен наш клієнт.

Також на сайті представлені додаткові товари для водіїв, які найчастіше бувають потрібні в процесі експлуатації автомобіля.

Купити товар можна, відвідавши один з наших магазинів. В Україні працює 34 точки продажів, чотири з них знаходяться в Києві, дві - в Харкові. Придбати товар можна з доставкою, зробивши замовлення онлайн. Вибирайте, який спосіб покупки та оплати підходить вам найбільше.

Також ми робимо професійну реставрацію, ремонт або заміну запчастин пневматичної підвіски. Ремонт здійснюється з використанням оригінальних деталей. Ми працюємо з пневмоподушками, амортизаторами. Наші ціни за послуги й товари доступні в порівнянні з аналогічними компаніями. Купити продукцію можна онлайн в будь-який зручний час.

Особливості пневмоподушок для Mercedes S-Class W220

Пневмобалони виготовлені з армованої гуми. Як пружний елемент служить стиснене повітря. Це головна складова пневматичної системи. Також вона включає в себе компресор, клапани, герметичну трасу, датчики рівня кузова, електронний блок управління, ресивер.

За рахунок наявності такої опції можна регулювати висоту дорожнього просвіту. В результаті можна зробити оптимальний кліренс як для завантаженого, так і не завантаженого легкового автомобіля. Це відмінне рішення для тих, хто любить підвищений комфорт під час поїздок. Особливо виражено відчувається ефект від опції під час поїздок по поганій дорозі - купини, ями, грунтовка, щебінь.

Переваги пневмоподушок

Основні переваги такої підвіски автомобіля полягають в наступному:

  • поліпшення керованості;
  • доступні ціни на обслуговування;
  • регулювання кліренсу;
  • знижується навантаження на ходову систему, що зменшує її знос;
  • пом'якшуються удари та вібрації, що виникають під час поїздок по неякісній дорозі;
  • плавний хід авто, що підвищує комфорт для водія і пасажирів.

Головна особливість підвіски Mercedes S-Class W220 - це закриті балони. Їх закривають пильовики. Їх наявність перешкоджає налипання бруду, оскільки сіль, пісок і інші забруднення негативно позначаються на стані виробів.

Якщо вас зацікавили запчастини для пневмопідвіски Mercedes-Benz, наші послуги по заміні, ремонту або додаткові товари, чекаємо вас в магазині Pnevmax. Також ми пропонуємо своєчасну доставку товарів по Києву та в інші міста України.

СписокСітка

показывать:

Всі